шопінг.....


шопінг......ПАРИЖ.....
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

Про торговий центр

ТРЦ «ПортCity» – настрій нових вражень!

Вже сьогодні у торгово-розважальному центрі "ПортСity" лучани та гості міста можуть шопінгувати у найкращих магазинах, отримувати позитивний настрій в чудових центрах та смачно відпочивати у кавярнях і ресторанах. Понад 130 брендових магазинів, кінотеатр, роллердром, боулінг, дитячий розважальний центр, зона фудкортів - і все це в одному місці, в одному торгово-розважальному центрі «ПортCity»

Новозбудована частина торгового центру по вул. Сухомлинського, 1, м. Луцьк, спроектована в сучасному, витонченому стилі. Просторі торгові галереї, мальовничі атріуми, зручні місця для відпочинку гарантують відвідувачам затишок та можливість приємно проводити свій вільний час. Для власників автівок передбачені наземний та підземний паркінги.

Торгова галерея ТРЦ «ПортCity» вміщує гіпермаркет «Там Там», супермаркет побутової техніки та понад 130 магазинів провідних світових брендів. Крім цього, в ТРЦ можна скористатися послугами фотостудії, туристичної агенції, хімчистки тощо.

Дізнатися про розташування магазинів та розваг можна скориставшись картою або відвідавши розділи магазини, розваги, ресторани, послуги на нашому сайті.

Родзинкою ТРЦ «ПортCity» стали розважальні зони.

1. Багатофункціональна арена – 2000 м. кв.

«GENERATOR CITY» – це зручний, комфортний і сучасний ролледром, завжди готовий забезпечити цікавий, енергійний відпочинок для справжніх любителів екстриму та просто бажаючих гарно і весело провести час.

2. Кінотеатр - 4 зали.

«PREMIER CITY» - чотиризальний кінотеатр, оснащений сучасним цифровим обладнанням із системою стереопоказу фільмів; це понад  500 глядацьких місць, 30 з яких - VIP - класу, та 30 кіносеансів у день. У зоні кінотеатру розташовані кафе та буфет, де відвідувачі можуть провести час в очікуванні сеансу. Для комфортного перегляду фільмів кожна зала облаштована зручними ергономічними кріслами, місцями для інвалідів та системою кондиціонування.

3. Боулінг-клуб - 12 доріжок

«STRIKE CITY» - сучасний боулінг-клуб із розширеним спектром додаткових послуг: більярд, ресторан, бенкетна зала та караоке. Завдяки сучасній концепції клубу і професійному зонуванню приміщення кожен відвідувач «Strike City» зможе цікаво і комфортно провести час. «Strike City» - це 12 доріжок, 5 більярдних столів, бенкетна зала на 30 місць, ресторан на 50 місць.

4 . Дитячий розважальний центр - 60 видів розваг

«FIGLI MIGLI» - дитячий розважальний центр, наповнений лабіринтами, атракціонами та різноманітними іграми, які розраховані не тільки на те, щоб розважати дітей, але й навчати їх. Також у «Figli Migli» працює дитяче кафе, театр та караоке. Вікова категорія діток - від 3 до 12 років.

Торгово-розважальний центр «ПортCity» - це місце вдалих покупок, яскравих розваг, цікавих зустрічей, спілкування та незабутнього відпочинку.

Ласкаво просимо!