Форум

Вас вітає форум Торгово-розважального центру «ПортCity»!

ТРЦ «Порт City» – настрій нових вражень!

Вже сьогодні у торгово-розважальному центрі "ПортСity" лучани та гості міста можуть шопінгувати у найкращих магазинах, отримувати позитивний настрій в чудових центрах та смачно відпочивати у кавярнях і ресторанах. Понад 130 брендових магазинів, кінотеатр, роллердром, боулінг, дитячий розважальний центр, зона фудкортів - і все це в одному місці, в одному торгово-розважальному центрі «ПортCity»

Нам важлива Ваша думка, Ваші зауваження, питання, інтереси, побажання, пишіть нам!

Авторизація

Email:

Нова тема

Життя ТРЦ

Больше всего меня интересует будет ли проход между там тамом и порт сити? Или это будет длинная кишка которую не обойти!
Пупкин В.В.
Как узнать к кому мне обратится по поводу роботы в ресторане который будет обслуживать боулинг7
Яцина Віталій Єльдаровіч
Доброго дня!!! Можливо у Вас знайдеться робота і для мене з графіком пн.-пт. з 09-18 годину. Чекаю Вашої відовіді...
Черук Світлана Яківна
Доброго дня!
Вся інформація щодо працевлаштування розміщена на сайті в розділі "Вакансії"
http://lutsk.portcity.com.ua/ua/about/vakansiji
А також у соціальних мережах на офіційній сторінці ТРЦ "ПортCity"
http://vk.com/portcity_lutsk
Турик Ірина Леонтіївна
Поясніть, будь-ласка, що означає емблема ТРЦ? Що там зображено?
Шарпата Катерина Вікторівна
Підкажіть, будь ласка, коли відкриється Centro?
Кірічек Олександра Юріївна
Підкажіть, будьте добрі, де в Порт Сіті знаходиться відділ кадрів?
Озарецька Анастасія Володимирівна
Сьогодні відвідала з 3-річним сином "Фіглі-Міглі". Сподобалось: зручна карткова система в ігрових автоматах, уважні працівники у залі й на касі. З недоліків: так званий "інструктор" у дитячому лабіринті. Розмовляє з дітьми грубо, за дітьми, які знаходяться в лабіринті не наглядає (а вони ж там без батьків). В результаті мій син злякався сердиту тьотю і попросився додому. Звичайно, наступного разу я піду з ним в Адреналін, бо мені важливо, щоб дитина побігала, порухалась, відвідувати розважальний комплекс тільки заради ігрових автоматів для мене недоцільно.
Поручинська Тетяна Федорівна
Всім привіт! Хочу написати відгук про кінотеатр, вірніше, про якість окулярів для 3D. Окуляри прошто жахливі!!!! Мутні, нічого не видно, деякі навіть без скла! Це варто платити 50 грн за квиток, щоб купувати ще й окуляри або приносити свої!!!!!!!! Враження самі негативні!!!!!
Жакун Екатерина
Coffe@Coffe - затишна кав'ярня, де вам нахамлять якщо ви встанете не там де треба!!!
Доброго дня всім, а особливо тому відділу адміністрації, який займається роботою з орендарями торгівельних площ ТРЦ "ПортCity" !
Я простий відвідувач Розважального центру "ПортCity" привів свою дитину на роллеродром. Під час катання, мій син заїха в у зону відпочинку на "катку". Щоб підійти до цієї зони відпочинку ззовні, необхідно пройти через "затишну кав'ярню" Coffe@Coffe. Коли я підішов і затримався на ДЕКІЛЬКА ХВИЛИН, поки дитина напьється води і спитав чи все добре, до мене підішла людина (не офіціант, він не представився) і почала вимагати, на підвищених тонах, щоб я сів за стіл або йшов з "затишної кав'ярні" і стояв деінде. Мотивувала ця неввічлива людина все тим, що "це все наше..." і тд.
Дуже шкода, що в такому чудовому ЄВРОПЕЙСЬКОМУ розважальному центрі має місце звичайне базарне хамство.
Антон Володимирович