Форум

Вас вітає форум Торгово-розважального центру «ПортCity»!

ТРЦ «Порт City» – настрій нових вражень!

Вже сьогодні у торгово-розважальному центрі "ПортСity" лучани та гості міста можуть шопінгувати у найкращих магазинах, отримувати позитивний настрій в чудових центрах та смачно відпочивати у кавярнях і ресторанах. Понад 130 брендових магазинів, кінотеатр, роллердром, боулінг, дитячий розважальний центр, зона фудкортів - і все це в одному місці, в одному торгово-розважальному центрі «ПортCity»

Нам важлива Ваша думка, Ваші зауваження, питання, інтереси, побажання, пишіть нам!

Авторизація

Email:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТ ПІДЗЕМНОГО ПІШОХІДНОГО ПЕРЕХОДУ під пр-том Соборності

Життя ТРЦ

Шановні лучани та гості міста!
Запрошуємо Вас до голосування за проект підземного пішохідного переходу під проспектом Соборності.

Пропонуємо до розгляду 2 варіанти, візуалізацію яких прикріплено до теми.
Варіант 1
Варіант 2

Просимо Вас вказати номер варіанту, який на Вашу думку є найбільш вдалим.
Ваша думка для нас дуже важлива!
З повагою, адміністрація ТРЦ «ПортCity»
Турик Ірина Леонтіївна
Останнє редагування
варыант 2
савчук тетяна петрівна
Варіант 1
Віталій Леонідович
Вариант 1
Стаднік Віктор Сергійович
1 варіант цікавий та потужніший!
Дмитро
Мені теж варіант 1
І це взагалі супер, що нарешті зроблять там перехід. Бо рух просто жахливий, а з нашими шумахерами-любителями, то взагалі страшно переходити навіть на зелений, особливо з дітьми.
Іра
Варіант 1) Було б добре, якщо це буде реальністю, а не так, як біля ЦУМа перехід)
Віталій Леонідович
Останнє редагування
Варыант перший кращий, тому 1)
Пономаренко Олег
на мою думку варіант 2
Воляник Сергій Петрович
Варіант №1. Виглядає більш цікаво, затишно й доречніше в ансамблі ТЦ" Порт Сіті" Окрім цього, набридли сірі фарби в місті
Олена
# 1 !!!!
симпатичніший)
Вовчик
1й варіант більш привабливий !
Житковський Олександр Віталійович
Варіант 1
Кужелюк Анна Валеріївна
1-й Тому що виглядає приємним і теплішим.
Роман Гусак
Останнє редагування
1й варіант
Джеллул Ірина
№1, престижніше.
Михальчук Галина Миколаївна
варіант 1
Троян Христина Василівна
Жодний з варіантів не проходив державну будівельну експертизу Невідомо після експертизи може змінитися планування переходу
Соболєв Микола
Варіант 1
Данилик Андрій Анатолійович
1-й варіант!
Стасюк Віктор Юрійович
Мені однаково подобаються обидва варіанти, вірніше це (судячи по плануванню) один проект, тільки зовнішнє оформлення різне. Тому наші люди будуть перші кілька місяців (чи тижнів) захоплюватись, який у нас гарний перехід, а він дійсно гарно виглядає. А пізніше, коли звикнуть, почнуть тихенько обурюватися, що не дуже то й добре зробили. Тому висловлю своє бачення недоліків: 1. В центральному коридорі прибрати прилавки, вони заважатимуть ходити пішоходам. На ваших проектних фото зображено кілька чоловік, і тому все здається просторим. Насправді рух пішоходів буде значно більшим і якщо якась мама з татом і візочком зупиниться щоб подивитися сувенірчики, то відразу утвориться тиснява і обурення, чому так тісно. 2. Розташування мені здається занадто близько до проїжджої частини, людям які йдуть з мосту на 33-й, буде важко маневрувати між людьми які чекають маршрутку. Зараз така картина вже є на місці теперішньої зупинки-магазину. 3. Серед пішоходів є такі люди як інваліди з паличками, пенсіонери яким важко ходити по сходах, просто люди з важкими сумками з ринку, нарешті мами з візочками. На проектах не показані ліфти для таких людей. Шановна адміністрація, передбачте будь-ласка просторі ліфти, а якщо вони вже є в проекті, то напишіть, що вони Є і які розміри ліфта. 4. Скляні стіни. Це дуже гарно, поки нове, але наші люди пообклеюють цю красу оголошеннями та рекламою і вся краса зведеться нанівець, і буде виглядати потворно, як скляні зупинки біля драмтеатру та вокзалу. Якби передбачити недоступність простих пішоходів до скла, або покриття скла було таке щоб до нього ніякий клей не приставав. На крайній випадок людина яка буде стерегти скляні стіни і штрафувати поклейщиків (це вже жарт).
Романюк Василь