шопінг.....


шопінг......ПАРИЖ.....
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

Кінотеатр "PREMIER CITY"

Розваги

PREMIER CITY – багатофункціональний видовищний заклад, інтегрований у торгівельно-розважальний комплекс «ПортCity», розташований за адресою: місто Луцьк, вулиця Сухомлинського 1.

Основними напрямками діяльності PREMIER CITY є демонстрація кінофільмів у форматах 2D та 3D, проведення конференцій, зборів, навчань, комплексних розважальних заходів.

PREMIER CITY має 4 зали загальною місткістю 488 місць (111, 111, 133, 133) оснащені сучасними глядацькими кріслами, високоякісним звуковим і проекційним обладнанням  та новітньою системою візуальних ефектів 3D RealD.

До складу комплексу також входять:

  • Кафе з напоями, попкорном та снековою продукцією,
  • Бар на 35 посадочних місць
  • Гардероб на 450 місць (з жовтня по квітень).

Відтепер вхід на кіносеанси за електронними квитками автоматизовано. Більше не потрібно витрачати час і стояти в черзі до каси, щоб роздруковувати квитки, придбані через Інтернет. Достатньо на вході до зали показати адміністратору QR-код, роздрукований вдома на принтері, або просто з екрану телефону.

PREMIER CITY є частиною розважального сегменту ТРЦ «ПортCity» та плідно співпрацює з дитячим комплексом Figli Migli, боулінгом Strike City та ареною розваг Generator.

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ PREMIER CITY

Подивитися розклад сеансів та замовити квиток можна на сайті

www.premiercity.com.ua

тел. 0332 78 78 79

Час роботи:
10:00-23:00
Телефон:
0673345088
Показати на карті
-