ПОКУПКИ


АБО


СМЕРТЬ......)))

ДАЛІ БУДЕ.....


ОРЕНДА 


ФУДКОРТУ
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

У ПортCity відкрили виставку «Переможці 2»

Новини

 У ПортCity відкрили виставку «Переможці 2» - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

Кілька тисяч волинян завітало на відкриття мультимедійного проекту під кураторством Соломії Вітвіцької «Переможці 2». Захід відбувся під патронатом Благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині» в рамках року «соціальних ініціатив «Тому, що не байдуже» ТРЦ ПортCity.

На площі понад дві тисячі метрів квадратних на арені розваг GeneratorCity відбулося масштабне відкриття мультимедійної виставки «Переможці 2». Унікальні світлини бійців АТО, які на війні втратили кінцівки, але продовжили свою боротьбу і зараз представляють Україну на світових спортивних змаганнях можна побачити у ПортCity до 26 жовтня.

На відкриття проекту завітали куратор – Соломія Вітвіцька, яка розповіла про те, що це не лише виставка, адже за час роботи усі учасники стали дружньою родиною. До слова, в Луцьк приїхали й самі переможці з родинами! Вони поділилися теплими спогадами про наших волонтерів та розповіли, що у Луцьку мають чимало бойових побратимів. Присутні могли поспілкуватися з героями та взяти автограф на журналі VIVA з історіями мужніх воїнів.

Під час проекту «Переможці 2» у Луцьку збирали кошти для волинського бійця Андрія Заня, який у 2014 року втратив ногу. Чоловік на сцені не стримував емоцій та щиро подякував усім, хто допомагає йому здійснити мрію – почати професійно займатися спортом. Він запевнив, що обов’язково привезе на Волинь чимало нагород.

Переказати кошти на виготовлення спортивного протезу можна безпосередньо Андрію Заню. Картка ПриватБанку: 4149 4978 1548 6834.  Переглянути експозицію та пожертвувати кошти є нагода до 26 жовтня у ТРЦ ПортCity. Суму зібраних коштів під час «Переможців 2» оголосять по завершенню!