шопінг.....


шопінг......ПАРИЖ.....
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

Ексклюзивно в PremierCity: «Довгі ночі короткого метра»

Новини

Ексклюзивно в PremierCity: «Довгі ночі короткого метра» - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

Надзвичайно популярні з 2004 року, коли фестиваль «Французька весна в Україні» проходив вперше, «Довгі ночі короткого метра» невпинно набирають обертів. Цьогоріч його можуть побачити й лучани у кінотеатрі PremierCity.

Концепція проста – глядачам пропонується 6-7 годин, щоб насолодитися підбіркою найкращих французьких короткометражних фільмів, поки на вулиці ніч. Особливий акцент програма робить на стрічках, які побачили світ нещодавно. Більшість фільмів з «Ночей» були представлені публіці на міжнародних кінофестивалях у Каннах, Клермон-Феррані, Нью-Йорку та Торонто. Фантастичні драми, комедії, анімаційні фільми – кожен знайде щось до душі. Подію організовано спільно з Французьким Інститутом в Україні. Всі фільми демонструються мовою оригіналу з субтитрами.

PremierCity цьогоріч приймає фестиваль у Луцьку. Так, розпочнеться показ фільмів о 23:30 у суботу, 14 квітня. Глядачам пропонується майже 350 хвилин чудових французьких стрічок. Особливо буде цікаво тим, хто вивчає цю мову. До слова, вхід для студентів усього 35 гривень, для інших охочих – 45 гривень.