ПОКУПКИ


АБО


СМЕРТЬ......)))

ПАРИЖ.....


ОРЕНДА 


ФУДКОРТУ
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

Лучанин отримав смартфон за відпочинок на арені розваг GeneratorCity

Новини

Лучанин отримав смартфон за відпочинок на арені розваг GeneratorCity - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

На арені розваг GeneratorCity стало доброю традицією щомісяця розігрувати нові гаджети серед постійних відвідувачів. Тож 3 грудня обрали чергового щасливця, який отримав у подарунок смартфон.

Чимало молоді полюбляють проводити вільний час на роледромі, адже GeneratorCity завжди дивує вигідними акціями, цікавими вечірками й, звісно, призами. Тож у першу неділю зими чимало людей, які вподобали активний відпочинок, прийшли на розіграш смартфону.

Звісно, окрім основного призу організатори підготували чимало інших, зокрема й подарункові сертифікати на безлімітні розваги на роликах. Головний переможець, Артем Тимчук, отримав новенький смартфон. Хлопець розповів, що дуже часто приходить на GeneratorCity, аби покататися на роликах, тож дуже сподівався виграти.

До речі, акція була дуже простою: потрібно було на чекові написати свої контакти та вкинути у скриньку й прийти на розіграш. А вже під час самого свята ведучий діставав чеки щасливців. Організатори обіцяють й надалі тішити своїх постійних відвідувачів хорошими подарунками.