ПОКУПКИ


АБО


СМЕРТЬ......)))

ДАЛІ БУДЕ.....


ОРЕНДА 


ФУДКОРТУ
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

Маленьких лучан запрошують пошити іграшки й долучитися до благодійності

Новини

Маленьких лучан запрошують пошити іграшки й долучитися до благодійності - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

В рамках благодійної акції «Тепла іграшка надії» стартують майстер-класи для дітей. Щосуботи та неділі о 16 годині маленьких лучан запрошують у FigliMigli, аби долучитися до благодійності.

З 18 листопада стартують майстер-класи під час яких усіх охочих навчатимуть виготовляти іграшки з фетру. Початок о 16 годині у дитячому розважальному центрі FigliMigli. Майстерки відбуватимуться: 18, 19, 25, 26 листопада, а також 2 та 3 грудня. Вхід – благодійний внесок. Попередня реєстрація за телефоном: 095 480 75 88.

Нагадаємо, що четвертий рік поспіль напередодні різдвяно-новорічних свят відбувається благодійна акція «Тепла іграшка надія» для збору коштів діткам, хворим на онкологічні захворювання. Долучитися можуть як малюки, так і дорослі, адже в рамках проекту чимало заходів.

До слова, усі готові іграшки для акції можна буде приносити щодня з 10 до 22 години у дитячий розважальний центр FigliMigli. 9 грудня відбудеться святковий концерт вихованців Палацу учнівської молоді, а власне ярмарок, під час якого можна придбати іграшки триватиме два дні – 9 та 10 грудня. Усі виручені кошти перераховують Благодійному фонду «Стопрак», який допомагає діткам з онкологічними захворюваннями.

Довідково:

Партнери проекту: ТРЦ ПортCity, дитячий розважальний центр FigliMigli, Палац учнівської молоді, Студія щастя «Кулька Булька».