ПОКУПКИ


АБО


СМЕРТЬ......)))

ПАРИЖ.....


ОРЕНДА 


ФУДКОРТУ
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

Миколай з ПортCity привітав маленького лучанина, якого шукали усім містом

Новини

Миколай з ПортCity привітав маленького лучанина, якого шукали усім містом - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

19 грудня у торгово-розважальному центрі ПортCity діток вітали у резиденції святого Миколая. Адміністрація закладу подарувала казку й маленькому лучанину Демиду Штику, який залишив свій лист Миколаю у ТРЦ.

Кілька сотень родин завітали у ПортCity, аби отримати солодкі подарунки від Миколая. Його резиденція розташувалася на третьому поверсі ТРЦ. Окрім гарних світлин та смачних сувенірів для малят підготували чудову розважальну програму з сніговиками, чортиком та ангеликом.

Серед гостей дійста – маленький Демид. Напередодні свята працівники ПортCity знайшли його лист до Миколая під ялинкою й почали шукати хлопчика. Як виявилось, навіть батьки не  знали, що їх чадо вирішило самостійно передати своє прохання. Більше того, й самого листа вони не бачили, адже писав малюк його у садочку. Завдяки допомозі лучан та журналістів хлопчика вдалося розшукати.

Тож у цей чарівний день Миколай показав йому листа, який писав Демид та вручив бажану поліцейську машинку й солодощі з Посіпакою.

 Адміністрація ТРЦ ПортCity вдячна усім, хто допоміг у пошуку маленького винахідника , адже таким чином хлопчику вдалося подарувати казку!