Діти нашеМАЙБУТНЄ!! 
ВЕЛОДЕНЬ  2018


УPremierCityнові знижки

Вперше у Луцьку


на арені розваг


GeneratorCity


найсучасніші розвагиПОДАРУНКОВА 

КАРТКА ТРЦ


Подарунки, сюрпризи та розваги: в “ПортCity” вітали сина бійця

Новини

Подарунки, сюрпризи та розваги: в “ПортCity” вітали сина бійця  - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

У суботу, 24 червня в торгово-розважальному центрі “ПортCity” своє тринадцятиріччя відсвяткував Андрій Калуш, батько якого загинув на війні у 2014 році.

В рамках проекту “Діти небесного легіону” волонтери запропонували привітати з Днем народження юнака Андрія Калуша, який наразі виховуюється в інтернаті у Липлянах. Чимало охочих зголосилось організувати свято, зокрема й друзі хлопчика, з якими він познайомився під час волонтерського табору “Волинські вакації.

Торгово-розважальний центр “ПортCity” забезпечив цікаві розваги, подарунок та частування для хлопця та його друзів. Усього на свято прийшло майже тридцять дітей. Андрій мріяв про велосипед, тож його мрію здійснили та подарували двоколісного друга. Іменинник з гостями покатався на роликах на арені розваг “Generator City” та позбивав кеглі у боулінг-клубі "Strike City". У цьому з закладі друзі іменинника смакували піцою та тортом. Також гості переглянули фільм “Пірати карибського моря” у кінотеатрі “Premier City”.

Захід відбувся в рамках року соціальних ініціатив у “ПортCity” у співпраці з волонтерською організацією “Меценати для солдата”.