ПОКУПКИ


АБО


СМЕРТЬ......)))

ПАРИЖ.....


ОРЕНДА 


ФУДКОРТУ
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

Родини Небесного легіону відпочивали у ПортCity

Новини

Родини Небесного легіону відпочивали у ПортCity - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

Уже вчетверте волонтерський рух «Меценати для солдата» організував з’їзд родин Небесного легіону Волині. Традиційно, торгово-розважальний центр ПортCity в рамках року соціальних ініціатив «Тому, що не байдуже» став партнером заходу та організував цікаве дозвілля для дітей та дорослих.

Понад сто діток з усієї Волині разом з мамами та опікунами приїхали до Луцька на четвертий з’їзд родин Небесного легіону.  Захід приурочений чудовому святу - Дню святого Миколая. Тож, аби кожна дитина точно отримала подарунок гіпермаркет Там Там підготував подарункові сертифікати, аби батьки щось придбали малечі під подушку. До слова, кожна дитина з родин Небесного легіону отримала такий сертифікат на 500 гривень.

 У неділю, 17 грудня, гостей приймали у торгово-розважальному центрі ПортCity. ТРЦ вже традиційно є партнером усіх проектів волонтерського руху «Меценати для солдата». З самого ранку діти та дорослі мали нагоду покататися на роликах на арені розваг GeneratorCity, погратися у дитячому розважальному центрі  FigliMigli та позмагатися у боулінг в StrikeCity.

Окрім того, малеча символічно долучилась й до іншого благодійного заходу – забігу святих Миколаїв. Тож вони теж подолали невеличку дистанцію й отримали медалі за спритність.