ПОКУПКИ


АБО


СМЕРТЬ......)))

ДАЛІ БУДЕ.....


ОРЕНДА 


ФУДКОРТУ
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

У ПортCity нагородили юних художників

Новини

У ПортCity нагородили юних художників - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

З нагоди Дня художника торгово-розважальний центр ПортCity організував конкурс малюнку «Світ очима дитини». Нагородження учасників відбулося 12 жовтня у арт-просторі.

Дитячий світ – особливий, адже саме діти бачать усе в яскравих і справжніх барвах. Саме тому ТРЦ ПортCity вирішив організувати конкурс малюнку серед цієї вікової категорії з нагоди Дня художника. Свої роботи надали тридцять чоловік від 10 місяців до 11 років. До слова, «Світ очима дитини» показав цілий клас. Так, дітки з 1-Г, інклюзивного класу, школи №20 усі разом намалювали роботи та долучились до акції.  Тепер вони мають нагоду спільно повеселитися у дитячому розважальному центрі FigliMigli, адже кожен отримав подарунковий сертифікат на безлімітні розваги.

Також, учасників нагородили солодкими подарунками, а доросліших художників – сертифікатами на катання на роликах на Арені розваг GeneratorCity.

Дітлахи пообіцяли й надалі творити й долучатися до конкурсів. До слова, побачити роботи дітей можна у арт-просторі, що на 3 поверсі ТРЦ ПортCity.