ОРЕНДА 


ФУДКОРТУ


Осіньв місті...

У ПортCity оприлюднили результати «Великого обміну»

Новини

У ПортCity оприлюднили результати «Великого обміну» - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

Майже чотири тонни одягу та взуття було зібрано протягом двох днів соціальної акції «Великий обмін», яка відбувалась в ТРЦ ПортCity. Більше десяти тисяч волинян стали благодійниками й допомогли людям, які опинились у складних життєвих обставинах

31 січня 112 мішків з одягом та взуттям вагою 3 765 кілограм торгово-розважальний центр ПортCity передав у соціальний кабінет, що знаходиться у Луцькому міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Понад десять тисяч волинян прийшли на першу соціальну акцію «Великий обмін», що відбувалася в ТРЦ протягом двох днів, 27-28 січня.

Саме у ці дні можна було віддати одяг та взуття у гарному стані та отримати взамін сертифікат на покупки та розваги у ПортCity та гіпермаркеті ТамТам. До слова, саме гіпермаркет ТамТам наав найбільшу кількість сертифікатів на суму 35 тисяч гривень. люди, які приносять свої речі можуть отримати знижку -50% на розваги у боулінг-клубі StrikeCity, на арені розваг GeneratorCity, у кінотеатрі  PremierCity  та дитячому розважальному центрі FigliMigli.

Партнерами проекту стали брендові магазини одягу та взуття що працюють у ТРЦ ПортCity  саме: PINK, W.E., A.Tan, Jasmine, TomTailor, Pako Lorente, Estro, Columbia, Glamur, on WAVE, Ліга Cпорт, INTERTOP, піцерія Scorini та інші.

Чимало людей приносили одяг та взуття не беручи взамін сертифікати. Волонтери давали їм подяки за соціальну активність. Усі зібрані речі передали  у Луцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, де його роздадуть родинам, що опинились у складних соціальних обставинах, сиротам та людям, які внаслідок різних причин втратили домівки.