Діти нашеМАЙБУТНЄ!! 
ВЕЛОДЕНЬ  2018


УPremierCityнові знижки

Вперше у Луцьку


на арені розваг


GeneratorCity


найсучасніші розвагиПОДАРУНКОВА 

КАРТКА ТРЦ


У «ПортCity» розпочався шкільний ярмарок

Новини

У «ПортCity» розпочався шкільний ярмарок - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

У торгово-розважальному центрі  «ПортCity» розпочався шкільний ярмарок.  Дітей запрошують на безкоштовні майстер-класи.

На першому поверсі ТРЦ  «ПортCity» - шкільний ярмарок. Для дітей організовують чимало цікавих освітніх майстер-класів та занять.  Зокрема, завдяки «Perfect School» ви дізнаєтесь рівень володіння іноземними мовами вашої дитини, художня студія «Вулик» проводить майстерки з розпису камінців, Палац учнівської молоді організував чимало забав, зокрема й навчання з витоплення іграшок та багато іншого. Для батьків педагоги підготували цікаві лекції. До ярмарку долучились також студія «Світ творчих людей», школа усного рахунку «Соробан»,  Книгарня «Руніка», студія «Маленьких Хогвардс, дитячий центр «Кузя», школа художньої гімнастики «Естет».

На першому поверсі в галереї біля ліфтів великий ярмарок-продаж шкільних товарів організовує гіпермаркет «Там Там». Тут батьки зможуть зібрати своїх дітей, адже будуть представлені усі види товарів: від шкільної форми й до канцелярії.

Тож лучани та гості міста мають нагоду відвідати шкільний ярмарок, який відбудеться у ТРЦ  «ПортCity» з 18 по 20 серпня. Творчі майстер-класи та презентації триватимуть з 15 до 18 години щодня.