Діти нашеМАЙБУТНЄ!! 
ВЕЛОДЕНЬ  2018


УPremierCityнові знижки

Вперше у Луцьку


на арені розваг


GeneratorCity


найсучасніші розвагиПОДАРУНКОВА 

КАРТКА ТРЦ


У «ПортCity» розважались діти небесного легіону

Новини

У «ПортCity» розважались діти небесного легіону - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

Торгово-розважальний центр «ПортCity» спільно з волонтерською організацією «Меценати для солдата» в рамках року соціальних ініціатив «Тому, що не байдуже» продовжує піклуватись про діток, чиї батьки загинули в АТО. Тож 5 серпня близько ста людей не лише з Волині, а навіть Закарпаття мали нагоду відпочити та розважитись.

Більше п’ятдесяти діток з мами прийшли у ТРЦ  «ПортCity», аби у спекотний літній день цікаво провести час. Це родини Героїв Небесного Легіону, які втратили на війні своїх чоловіків та батьків. Тож підтримка та розрада їм неабияк потрібна. Саме тому торгово-розважальний центр спільно з «Меценатами для солдатів» систематично організовує дозвілля для цих родин.

Сьогодні найменші малюки мали можливість погратися у дитячому розважальному центрі  «FigliMigli», їх мами в цей час грали у боулінг в «StrikeCity». Доросліші діти з задоволенням покаталися на роликах на арені розваг «GeneratorCity». Опісля активного відпочину вони усі разом пообідали у ресторації «Брама», маючи нагоду не лише смачно поїсти, а й поспілкуватися між собою.