ПОКУПКИ


АБО


СМЕРТЬ......)))

ДАЛІ БУДЕ.....


ОРЕНДА 


ФУДКОРТУ
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

У ПортCity відбулося свято краси

Новини

У ПортCity відбулося свято краси  - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

В торгово-розважальному центрі «ПортCity» для жінок організували День краси. Чимало корисної інформації можна було дізнатися протягом суботи, 23 вересня.

ТРЦ «ПортCity» не втомлюється дивувати гостей та влаштовувати для них неймовірні свята та корисні майстер-класи. Так, на День краси кожен міг знайти для себе щось цікаве й натхненне.

Зокрема, косметологи бренду Artistry розповідали про міфи, які є щодо догляду за шкірою. Також вони презентували косметику показували доволі цікаві тести, наприклад, пудру, яка не розчиняється у воді. Підготували вони для учасників й подарунки. Тож усі гості мали нагоду спробувати на собі косметичні процедури й виграти крем для рук.

Лектор компанії «Eat Fit» розповів про правила здорового харчування, адже саме це запорука краси та здоров’я. До слова, й косметологи підтвердили, що від правильного раціону залежить й шкіра обличчя.

MZM models продемонстрували новинки сезону від відомих брендів. Зокрема відбувся показ жіночої та дитячої осінніх колекцій. Маленькі моделі викликали неабиякий захват у гостей свята, адже дитяча краса – неповторна.

Також під час свята діяла ніжна фотозона та працював фотограф, тому усі волинські красуні мали нагоду отримати світлину на пам'ять про День краси у «ПортCity».