ПОКУПКИ


АБО


СМЕРТЬ......)))

ДАЛІ БУДЕ.....


ОРЕНДА 


ФУДКОРТУ
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

У «ПортCity» визначали найкращих бійців

Новини

У «ПортCity» визначали найкращих бійців - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

В торгово-розважальному центрі «ПортCity» 30 вересня на арені розваг «GeneratorCity» відбувся турнір зі змішаних єдиноборств «PRIDE». П’ять країн світу  представили своїх найсильніших бійців у різних вагових категоріях.

ТРЦ «ПортCity» вкотре підтримує заходи, які популяризують здоровий спосіб життя та пропагують спорт. Саме тому престижні міжнародні змагання відбулися на найбільшій арені розваг в області «GeneratorCity». Традиційно організатор міжнародного турніру зі змішаних єдиноборств - Волинський регіональний Клуб бойових мистецтв «Прайд» під керівництвом Олександра Кулакова. Змагання відбулися під патронатом Благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині».

Захід мав дві частини – це змагання на татамі (бої у меншій ваговій категорії). Глядачі з захватом дивилися на молодших учасників турніру, які вправлялися в бойовій майстерності не гірше за дорослих колег-спортсменів. Друга ж частина – це бої в октагоні. Саме вони тримали в напруженні усіх гостей свята, адже дуже часто до останнього ніхто не знав яке ж буде рішення судді. До слова, змагання відбувалися за правилами ММА.

Варто зазначити, що у перерва між змаганнями відбувалися й показові виступи з бойового гопаку, художньої гімнастики, показ моделей, які демонстрували етнічний одяг та багато іншого.

«Ми завжди підтримуємо заходи, які популяризують здоровий спосіб життя та допомагаємо організаціям, котрі намагаються забрати дітей з вулиць», - зазначив директор Благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині» Денис П’ятигорець під час відкриття міжнародних змагань у яких, до слова, взяли участь спортсмени з п’яти країн світу.

В свою чергу головний організатор змагань Олександр Кулаков зауважив, що він гордий з приймати змагання такого рівня у Луцьку. Він запевний, що й надалі організовуватиме такі престижні змагання, аби спортсмени мали можливість показати свою майстерність та довести, що вони кращі у своїй категорії.

Переможці у молодшій групі (бої на татамі):

Бортніков Іван (PRIDE, Луцьк), Хосейнлі Шахмар (Іран), Бесараб Дмитро (Одеса), Гусак Роман (PRIDE, Луцьк), Тичен Максим (Одеса), Масалов Айман (Туреччина), Седлецький Гліб (Білорусь), Соломінський Ілля (PRIDE, Луцьк), Хоменко Влад (Одеса), Посіч Юрій (ВОЇН, Луцьк), Руднікевич Нікіта (Білорусь), Пасич Іван (ВОЇН, Луцьк), Місюк Андрій (ВОЇН, Луцьк).

Рейтингові бої в октагоні:

-          Професіонали-аматори: Півторан Назар (ВОЇН, Луцьк), Шрамко Олег (PRIDE, Луцьк), Радюк Вадим (Легіон, Луцьк), Борзенко Денис (PRIDE, Луцьк)

-          Професіонали (за правилами Sandan MMA): Васильчук Дмитро (Легіон, Луцьк), Лихач Артур (Легіон Луцьк)

-          Професіонали (за правилами MMA) Столярук Артур (Легіон, Луцьк), Кондратюк Микола (Рівне), Алієв Малік (Азербайджан), Гудзь Ілля (Рівне), Завара Ігор (Вінниця).