У ПортCity –


великий обмін

В магазинах


та закладах


ТРЦ "ПортCity"ПОДАРУНКОВА


КАРТКА ТРЦ


У ПортCityвідкриють унікальну виставку «Емігрантки»

Новини

У ПортCityвідкриють унікальну виставку «Емігрантки» - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

Торгово-розважальний центр ПортCity представить соціальний канадсько-український проект про жінок, які емігрували в пошуках кращої долі. Відкриття виставки відбудеться 2 листопада.

Проект «Емігрантки» представлений авторськими фотографіями сучасного урбаністичного простору, на тлі якого зображені українські емігрантки в національних строях, та писаними реальними історіями з життя емігранток. Обидві частини є окремими розповідями самі в собі. Український костюм на фото символізує сутність жінок, культурну приналежність, а також весь позитивний і негативний досвід, привезений з дому. Фото-частина проекту знімалася в Канаді, але йде мова про досвід українок з різних країн.

Разом фото та історії покликані дати розуміння наскільки далекі можуть бути очікування від реальності під час перебування за кордоном та підняти проблему адаптації. Унікальні роботи вже побачили жителі Києва та Львова, тож тепер проект приїздить на Волинь.

Відкриття виставки відбудеться 2 листопада о 18 годині у арт-просторі (3 поверх ТРЦ ПортCity). Переглянути експозицію можна буде протягом двох тижнів.

Довідково:

Організатори канадсько-українського проекту «Емігрантки»: Незалежна Медіа Платформа “НАШІ” (Канада) в особі Устини Стефанчук та Оксани Шишиної-Ковалик. Партнери в Україні: Національна рада жінок України, Всеукраїнська ліга українських жінок та громадська організація "Розвиток Волині". Фотограф: Назар Цюрпіта.