ПОКУПКИ


АБО


СМЕРТЬ......)))

ДАЛІ БУДЕ.....


ОРЕНДА 


ФУДКОРТУ
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

Уже завтра дітей та їх батьків кличуть шити іграшки з фетру

Новини

Уже завтра дітей та їх батьків кличуть шити іграшки з фетру - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

В рамках благодійної акції «Тепла іграшка надії» на вихідних у дитячому розважальному центрі FigliMigli відбудуться майстер-класи з пошиття ялинкових прикрас. Всі гроші, які зберуть під час акції підуть на допомогу діткам з онкологічними захворюваннями.

Вже з 18 листопада усі охочі мають нагоду навчитися виготовляти фетрові іграшки й цим самим допомогти хворим дітям. Перший майстер-клас відбудеться у суботу о 16 годині у FigliMigli. Вхід – благодійний внесок, а організатори забезпечують усі необхідні матеріали. Майстерки триватимуть щосуботи та неділі до 3 грудня включно.

Благодійна акція «Тепла іграшка надії» у Луцьку відбувається вже четвертий рік поспіль. Головна мета – допомога онкохворим дітям. Минулоріч з продажу іграшок та проведених майстерок вдалося зібрати понад 35 тисяч гривень.

Окрім того, усі готові іграшки для акції можна буде приносити щодня з 10 до 22 години у дитячий розважальний центр FigliMigli. 9 грудня відбудеться святковий концерт вихованців Палацу учнівської молоді, а власне ярмарок, під час якого можна придбати іграшки триватиме два дні – 9 та 10 грудня. Усі виручені кошти перераховують Благодійному фонду «Стопрак», який допомагає діткам з онкологічними захворюваннями.

Довідково:

Партнери проекту: ТРЦ ПортCity, дитячий розважальний центр FigliMigli, Палац учнівської молоді, Студія щастя «Кулька Булька».