ПОКУПКИ


АБО


СМЕРТЬ......)))

ДАЛІ БУДЕ.....


ОРЕНДА 


ФУДКОРТУ
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

Завдяки забігу святих Миколаїв дітлахи отримали подарунки

Новини

Завдяки забігу святих Миколаїв дітлахи отримали подарунки - Новини - ТРЦ "ПортCity" Луцк

У неділю, 17 грудня у ТРУ ПортCity відбулася грандіозна подія – забіг святих Миколаїв. А вже сьогодні, організатори заходу привезли подарунки у навчально-реабілітаційний центр.

ТРЦ ПортCity та спортивний клуб «Лучеськ» за підтримки компанії «Дмитрук» та гіпермаркету «Там Там» вдруге організували забіг святих Миколаїв. Кілька тисяч любителів спорту та активного відпочинку зібралися разом, аби пробігти обрану дистанцію та допомогти дітям. Цьогоріч на зібрані кошти подарунки купували в Навчально-реабілітаційний центр, де виховуються дітки з особливими потребами.

Керівництво розповіло, що нещодавно завдяки благодійникам у закладі відремонтували актову залу, однак на ялинку коштів немає. Тож саме її й подарували організатори забігу. До святкової вистави на Миколая дітлахи встигли її й прикрасити. Окрім того, робота з дітьми потребує інноваційних підходів, тож Навчально-реабілітаційному центру подарували ще й новенький ноутбук.

Директор закладу подякувала благодійникам за допомогу. «Сподіваюся, наступного року ми заберемо ще більше людей й приїдемо до вас з подарунками!» - зазначила управляюча компанії «Порт Сіті Груп» Наталія Антоненко.

За словами співорганізатора заходу, представника спортивного клубу «Лучеськ» Олександра Оришка йому приємно, що саме спортивні події об’єднують стільки благодійників. З привітаннями виступила й прес-секретар компанії «Дмитрук» Катерина Пекна.

Також на свято до дітлахів завітав Миколай з звірятами, аби подарувати подарунки усім малюкам.