шопінг.....


шопінг......ПАРИЖ.....
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

Ajour

Магазини

«Щастя не в грошах, а в гарній білизні», — посміхається засновник бренду AJOUR Віталій Новицький. І ось уже дев’ять років Віталій разом с дружиною Тетяною дарують українським модницям барвисте мереживне щастя.

З білизною AJOUR можна завжди розраховувати на відмінну якість та максимальний комфорт. Кожна модель проходить декілька етапів тестування та надходить у виробництво тільки при ідеальних оцінках від фокус-груп.

У кожній лінії – до п’ятнадцяти моделей білизни. При такому розмаїтті фасонів та кольорів, відкривши для себе AJOUR, жінка завжди може відчувати себе єдиною та неповторною!

Але AJOUR радує не тільки елегантною жіночою білизною. Кожного року брент презентує колекції модних купальників та домашнього одягу для всієї родини. З AJOUR можна бути модним та стильним і на морському узбережжі, і в домашньому затишку.

«Також у AJOUR є відмінна пропозиція для чоловіків.

В колекціях – різноманітні фасони плавок: від традиційних «боксерів» до молодіжних «стрінгів». Великий асортимент дозволяє покупцям вибрати оптимальний варіант для роботи, занять спортом та романтичних побачень. А розмаїття кольорів доводить: виглядати мужньо, але при цьому яскраво – цілком реально.

AJOUR завжди піклується про комфорт та внутрішню гармонію кожного клієнта!

1-й поверх ТРЦ "ПортСity" 

тел. 0994841668


Час роботи:
10:00-22:00
Показати на карті
-