шопінг.....


шопінг......ПАРИЖ.....
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

Comfy

Магазини

COMFY - перший мультиканальний рітейлер в Україні і лідер роздрібного ринку побутової техніки та електроніки в мережевому сегменті. На сьогоднішній день мережа представлена 71 сучасним магазином в 40 містах України.

Перший магазин COMFY був відкритий в Кривому Розі в грудні 2005 року. Через два роки, об'єднавшись з мережею «Побуттехніка», компанія увійшла до трійки лідерів серед ритейлерів з продажу побутової техніки та електроніки України.

У кризові 2008-2009 роки, коли багато рітейлери вимушено скорочували темпи розвитку або навіть покидали ринок, мережа COMFY стала найдинамічнішою з погляду розвитку - приріст кількості магазинів за 2 роки склав майже 65%. У ці роки COMFY вперше представила Україні професійний формат магазину.

Формат COMFY - це простора площа магазина, зрозуміле розташування товарів, зручна навігація всередині магазину, високі стандарти обслуговування, а також наявність бренд-зон.

Сьогодні COMFY - перший рітейлер в Україні, який активно розвиває мультиканальні продажі. Придбати товар в COMFY можна будь-яким зручним способом: онлайн-або оффлайн-магазин, кол-центр або мобільний додаток.

У мережі представлено більше 10 000 найменувань, серед яких ексклюзивні моделі побутової техніки, електроніки та аксесуарів.

2-й поверх ТРЦ «ПортCity»

comfy.ua

Час роботи:
10.00-22.00
Показати на карті
-