шопінг.....


шопінг......ПАРИЖ.....
Усі в КІНО!


НОВИЙГОДИННИКОВИЙБУТІК

Irene Bukur

Магазини

Irene BukurTM - це перший український бренд «живої» косметики преміум-класу. Косметика Irene BukurTM відома на ринку з 2009 року: за цей час багато засобів марки стали бестселерами, завоювавши любов і довіру українських покупців.

Зараз в Україні - понад 30 фірмових магазинів авторської живої косметики Irene BukurTM. Бренд пропонує значний асортимент косметики, який включає засоби по догляду за шкірою обличчя (у тому числі і дієву антивікову програму), косметику для волосся і тіла, декоративну лінію і парфуми - більше 50 найменувань.

Компанія Irene BukurTM повністю контролює процес створення косметики - від розробки формул до упаковки. В основі ДНК бренду - концепція «живої» косметики, заснована на використанні виключно свіжих висококонцентрованих рослинних екстрактів і масел, вміст яких у кожному засобі залишаеться на рівні 75-80%. Високі технології виробництва дозволяють зберегти всі корисні властивості натуральних компонентів. Працюючи в синергії, рослинні складові косметики забезпечують оптимальний результат. Дія косметики Irene BukurTM спрямоване на вирішення проблеми, а не її маскування.

Лабораторії Irene BukurTM розташовані в Україні та Швейцарії. Фахівці бренду тісно співпрацюють з професіоналами з інших європейських країн, удосконалюючи рецептуру засобів, вивчаючи нові досягнення в області косметології, відстежуючи нові розробки та тенденції.

Жива косметика Irene BukurTM реально працює, що доводять численні відгуки покупців, і відповідає найвищим світовим стандартам.

1-й поверх ТРЦ «ПортCity»

З 9:00 до 19:00 для Вас працює колл-центр
тел. (044) 221 26 92

Час роботи:
10:00-22:00