ОРЕНДА 


ФУДКОРТУ


Осіньв місті...

VOVK

Магазини

VOVK - це бренд жіночого одягу, народжений в Україні. Ми створюємо найяскравіші сукні для українських красунь та всього світу. Вишуканий одяг для вечірок і побачень, для комфортної роботи в офісі, та для прогулянок. Якщо ви цінуєте стиль і витонченість - наш одяг для вас!

Бренд VOVK випустив колекцію одягу для маленьких дівчаток, яка за фасоном ідентична нарядам їх матусь  та має назву Familylook.

Одяг «сайз плюс» - одна з наших улюблених категорій. Адже ми творимо дива! Ми кращі в своїй справі, тому, що ми дбаємо про вас!

Цього року вперше побачила світ колекція брендового взуття VOVK.

VOVK є заслуженим переможцем Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2016» та «Вибір року 2017», а також переможцями конкурсу "Бренд року 2018". Володар “Золотого символу якості національних товарів та послуг”і нагороди всеукраїнського національного проекту "Українська народна премія 2017".

Весь асортимент бренду представлений в інтернет магазині. Також 28 студій одягу з українською душею вже відкриті в 15 великих містах України, і це лише початок.

VOVK є українським брендом, але не зупиняється на українській аудиторії. Ми впевнено інтегруємо наш продукт на зарубіжний ринок, а позитивні відгуки і подяки від наших іноземних Клієнтів стимулюють прискорення експансії на міжнародний маркет та наш розвиток.

Ми зростаємо та рухаємося вперед, щоб дарувати вам настрій. Отже VOVK в черговий раз висловлює своє щиросердне зізнання.

Ви - наше натхнення!

Час роботи:
10:00 -22:00
Показати на карті
-